Szanowni Państwo,
Zapraszamy do nowo otwartego punktu sprzedaży artykułów i narzędzi medycznych znanych producentów krajowych i zagranicznych.

W sprzedaży posiadamy pełną gamę asortymentową instrumentów, materiałów i mebli medycznych oraz ubrań i butów lekarskich.

Materiały i narzędzia do stomatologii zachowawczej i protetyki:
amalgamaty, wytrawiacze, wypełnienie tymczasowe, cementy, materiały chemoutwardzalne i światłoutwardzalne, laki, lakiery, pasty polerownicze, wkłady kanałowo-korzeniowe i akcesoria, wiertła, lampy do utwadzania materiałów, mieszadła do materiałów kapsułkowych, kleszcze, igłotrzymacze, odgryzacze kostne, łyżeczki zębodołowe, płytki przedsionkowe, śruby i gumki ortodontyczne, masy wyciskowe, masy osłaniające, gipsy, woski, metale, zęby, łyżki wyciskowe, miski i łopatki do alginatów, nożyki do wosku i gipsu, łuki protetyczne.

Inne działy medycyny:
Strzykawki, igły, venflony, przyrządy do przetoczeń, strzykawki z igłą do insuliny i do tuberkuliny, cewniki urologiczne, worki do moczu, ciśnieniomierze, stetoskopy, rescytatory, inhalatory, glukometry, ostrza wymienne, żele do USG-EKG-EEG, papiery do aparatów EKG i USG, wzieniki.

Materiały jednorazowego użytku:
śliniaki i serwetki stomatologiczne, końcówki do ślinociągu, rękawiczki laboratoryjne i sterylne, tacki i kubki jednorazowe, prześcieradła, podkładki, ręczniki, maski, serwety, ochraniacze na buty.

Meble medyczne:
Kozetki, szafy, apteczki, asystory, krzesła, taborety.

Dezynfekcja:
środki dezynfekcji powierzchni narzędzi i skóry, dozowniki, płyny dezynfekujące.

Specjalna oferta na ubrania i obuwie lekarskie:
fartuchy lekarskie, chirurgiczne, kasaki, spódnice, spodnie, komplety chirurgiczne w różnych kolorach.

W przypadku gdybyście Państwo wyrazili życzenie zakupu artykułów nie objętych naszą ofertą postaramy się zrealizować Wasze zamówienie.